Olimpijczycy 2018

Olimpijczycy 2018

18 czerwca 2018 roku odbyła się Gala „Olimpijczycy 2018”, podczas której uhonorowano laureatów olimpiad z tego roku szkolnego. Nasi uczniowie: Mateusz Nowak (laureat Olimpiady Wiedzy o Mediach) i Karolina Trojanowska (laureatka Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych) byli jedynymi reprezentantami powiatu oławskiego, stanęli na scenie razem z uczniami z najlepszych wrocławskich szkół.

Mateusz Nowak z klasy 2D/d został laureatem IV Olimpiady wiedzy o Mediach i za rok otrzyma indeks na jedną z uczelni oferujących studia z zakresu dziennikarstwa. Karolina Trojanowska jest tegoroczną absolwentką technikum żywienia i usług gastronomicznych. Za to, że zdobyła tytuł laureata jest zwolniona z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (otrzyma automatycznie 100%) oraz dostanie indeks na studia z zakresu technologii żywienia.


Dyplomy i gratulacje za przygotowanie uczniów do olimpiad otrzymali także nauczyciele: Ewa Górnicka i Magdalena Maziarz. Maria Domaradzka, dyrektor CKZiU przyjęła gratulacje dla szkoły i grona pedagogicznego! Gospodarzem Gali był Roman Kowalczyk, Dolnośląski Kurator Oświaty. Gala odbyła się w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej, byli na niej obecni także przedstawiciele wrocławskich uczelni, którzy zachęcali olimpijczyków do studiowania.

Skip to content