Porozumienia o współpracy

Strona główna / Porozumienia o współpracy

Essity Poland Sp. z o.o.

Essity to wiodąca międzynarodowa firma, której celem jest poprawa samopoczucia konsumentów, dzięki produktom i rozwiązaniom z zakresu higieny i zdrowia, niezbędnym w codziennym życiu. Nazwa Essity wywodzi się od słów podstawowy i niezbędny. Firma opiera produkcję o zrównoważony model, stanowiący wartość dla ludzi i przyrody. Aktualnie sprzedaż prowadzona jest w około 150 krajach pod wiodącymi światowymi markami TENA i Tork oraz innymi silnymi markami, takimi jak JOBST, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda i Zewa. Essity zatrudnia około 47 000 pracowników. Główna siedziba firmy znajduje się w Sztokholmie w Szwecji. Największymi rynkami pod względem sprzedaży są Stany Zjednoczone, Niemcy, Chiny, Francja, Wielka Brytania, Hiszpania, Meksyk, Kolumbia, Holandia i Włochy.

7 listopada 2019 dyrektor CKZiU Maria Domaradzka podpisała porozumienie o współpracy, w ramach której, uczniowie technikum mechanicznego będą mogli zdobywać wiedzę dotyczącą wdrażania innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz uczestniczyć w działaniach edukacyjnych. Firmę Essity Poland Sp. z o.o. reprezentowała Aleksandra Nikonorow, Talent Acquisition and Employer Attractiveness Manager.

Hotele sieci INTERFERIE

INTERFERIE to działająca od ponad 25 lat największa na Dolnym Śląsku sieć ośrodków wypoczynkowych i hoteli, które zlokalizowane są nad Morzem Bałtyckim i w Sudetach. W gestii Grupy INTERFERIE znajduje się blisko 2.000 miejsc noclegowych w najatrakcyjniejszych polskich kurortach.

Dyrektor Centrum Maria Domaradzka podpisała umowę o współpracy z dyrektorami dwóch hoteli, należącymi do grupy INTERFERIE – AQUAPARK SPORT HOTEL MALACHIT w Świeradowie Zdroju oraz SPORT HOTEL BORNIT w Szklarskiej Porębie. Oba hotele są pięknie zlokalizowane w Sudetach, posiadają bogatą infrastrukturę i oferują praktyki na najwyższym poziomie.. Uczniowie kierunków hotelarstwo i gastronomia będą mieli możliwości zapoznania się z obsługą różnego typu gości, a w szczególności sportowców (wyczynowych i amatorów), rodzin z dziećmi czy zorganizowanymi grupami turystycznymi. Dietetycy zajmą się opracowaniem menu dla sportowców…

Skip to content