Godziny dostępności nauczycieli (art. 42 ust. 2f KN)

Strona główna / Godziny dostępności nauczycieli (art. 42 ust. 2f KN)
Imię i nazwisko nauczycielaTERMINSALA
Maria Bednarczykwtorek 15:00 – 16:001.9
Andrzej Bielapiątek 15:00 – 16:00gabinet nauczycieli w-f
Anna Bielickawtorek 15:00 – 16:00gabinet nauczycieli w-f
Janina Boreckawtorek 15:00 – 16:00pokój nauczycielski, II piętro
Małgorzata Brzuchaczponiedziałek 15:00 – 16:0046
Magdalena Chorążywtorek 15:00 – 16:00gabinet nauczycieli w-f
Joanna Danik-Krukśroda 14.55 – 15.5540
Jadwiga Dąbrowska – Juśkiewiczśroda 15:00 – 16:0039
Teresa Domaradzkawtorek 7.00 – 8.0041
Magdalena Dorociakwtorek 14:55 – 15:5553
Anna Dylewskaśroda 15:00 – 16:006a
Magdalena Frontkiewiczwtorek 15:00 – 16:0048
Eliza Golańskaponiedziałek 14:55 – 15:5549
Ewa Górnickaśroda 15:00 – 16:001.12
Monika Grzybowskaponiedziałek 15:00 – 16:00gabinet nauczycieli w-f
Elżbieta Hańczarukpiątek  7:00 – 8:0036
Agata Hebiszponiedziałek 15:00 – 16:0027
Monika Jaworskaponiedziałek 14:55 – 15:5535
Alicja Koniewiczśroda 15:00 – 16:00SCI
Monika Kordiaczyńskaponiedziałek 7:30 – 8:00,
wtorek 7:30 – 8:00
34
ks. Paweł Krukowskiwtorek 12:30 – 13:00,
środa 12:30 – 13:00
SCI
Marzena Królickapiątek 14:05 – 15:0538
ks. Tomasz Latawiecczwartek 8:45 – 9:45SCI
Małgorzata Lubkiewiczponiedziałek 13:20 – 14:55pokój nauczycielski, II piętro
Anna Ławniczakwtorek 10:30 – 11:301.6
Karolina Łeńczukśroda 13:15 – 13:45,
czwartek 13:15 – 13:45
1.13
Wioletta Maciejewicz-Guźponiedziałek 14:05 – 15:0550
Artur Marszałekponiedziałek 7:15 – 7:45
środa 7:15 – 7:45
48a
Krzysztof Matuszakwtorek 15:00 – 16:00pokój nauczycielski, II piętro
Magdalena Maziarzco drugi poniedziałek 14:05 – 15:0534
Rafał Mularczykpiątek 15:00 – 16:007
Barbara Müllerśroda 7:30 – 8:00
czwartek 7:30 – 8:00
1.9, 47
Paweł Nabiałczykwtorek 14:10 – 15:10gabinet nauczycieli w-f
Karolina Nawrat-Kawaśroda 15:00 – 16:0053
Elżbieta Ordawtorek 7:00 – 8:0047
Joanna Puławskaponiedziałek 15:00 – 16:00SCI
Adam Rembiszpiątek 14:55 – 15:5543
Kamila Rosińskaczwartek 14:05 –15:0537
Natalia Rzepkaponiedziałek 7:30 – 8:00
wtorek 7:30 – 8:00
pokój nauczycielski, II piętro
Marcin Sawickiczwartek 14:55 – 15:5542
Jacek Skórskiśroda 15:00 – 16:008
Małgorzata Słabicka-Kędraśroda 7:30 – 8:00,
czwartek 7:30 – 8:00
39
Sebastian Sobczakśroda 14:05 – 15:05gabinet nauczycieli w-f
Mateusz Sowapiątek 15:00 – 16:0028
Ewa Stelczykwtorek 7:30 – 8:00,
czwartek 7:30 – 8:00 oraz w piątek
o godz. 8.00 po wcześniejszym uzgodnieniu (poprawa pracy klasowej)
29
Agata Straubwtorek 7:30 – 8:00,
czwartek 7:30 – 8:00
7
Ewa Swynarczukśroda 14:05 – 15:050.16
Agnieszka Szawan-Parasponiedziałek 7:30 – 8:00,
środa 7:30 – 8:00
31
Krzysztof Walaszczykpiątek 14:05 – 15:050.18
Anita Weber-Wellerponiedziałek 7:30 – 8:00,
czwartek 7:30 – 8:00
8
Jacek Węglowskiczwartek 17:00 – 18:00sala gimnastyczna w budynku ZPR-S (I piętro)
Małgorzata Władykaponiedziałek 15:00 – 16:0035
Piotr Wróblewskiwtorek 15:00 – 16:000.17
Monika Zaklukiewiczwtorek 7:30 – 8:00,
czwartek 14:55 – 15:25
52a
Anita Żydłoponiedziałek 7:30 – 8:00,
piątek 7:30 – 8:00
30
Skip to content