Zadania z matematyki

Strona główna / Zadania z matematyki

Zadania z matematyki dla maturzystów:

LISTA 1     LISTA 2     LISTA 3     LISTA 4     LISTA 5

Informacja dla uczniów klas maturalnych

  1. Od 16.03.2020 w poniedziałki, środy oraz w piątki o godzinie 9:00 na stronie internetowej szkoły zostaną umieszczone listy zadań z matematyki do samodzielnego rozwiązania.
  2. Do godziny 11:00 każdy uczeń klasy maturalnej zobowiązany jest do przesłania zdjęć zadań z pełnym rozwiązaniem oraz z potrzebnymi komentarzami (również zadań zamkniętych) na adres mailowy uczącego nauczyciela:

W temacie wiadomości mailowej proszę wpisać: KLASA, lista 1, imię nazwisko (np. Klasa 3A, lista 1, Jan Kowalski).

03. Każde zadanie jest punktowane. Punkty z list zostaną zsumowane i zostanie wystawiona ocena za pracę domową

(z wagą 2) zgodnie z zasadami PSO.

04. Zadania dodatkowe z poziomu rozszerzonego zostaną wysłane na adres mailowy zainteresowanym osobom. Prosimy o kontakt w tej sprawie przez dziennik elektroniczny z nauczycielem.

Informacja dla uczniów klas niematuralnych liceum oraz technikum

  1. Od 16.03.2020 w poniedziałki, do godziny 10:00 nauczyciele uczący matematyki będą kontaktować się z uczniami klas poprzez dziennik elektroniczny w celu przekazania informacji o zadaniach z matematyki do samodzielnego rozwiązania.
  2. Do godziny 12:00 każdy uczeń klasy niematuralnej zobowiązany jest do przesłania zdjęć zadań z pełnym rozwiązaniem oraz z potrzebnymi komentarzami (również zadań zamkniętych) na adres mailowy uczącego nauczyciela:

W temacie wiadomości mailowej proszę wpisać: KLASA, lista 1, imię nazwisko (np. Klasa 3A, lista 1, Jan Kowalski).

03. Każde zadanie jest punktowane. Punkty zostaną zsumowane i zostanie wystawiona ocena za pracę domową (z wagą 2) zgodnie z zasadami PSO.

undefinedundefined

Skip to content