Najlepsi uczniowie roku szkolnego 2023/2024

Najlepsi uczniowie roku szkolnego 2023/2024

21 czerwca 2024 roku zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024. Pożegnaliśmy także absolwentów Branżowej Szkoły I st.

Tradycyjnie prezentujemy sylwetki absolwentów i uczniów, którzy w minionym roku szkolnym uzyskali najwyższe wyniki w nauce.

Gratulujemy osiągnięć, tych mniejszych i większych, gratulujemy wytrwałości w dążeniu do celu oraz życzymy Wam satysfakcji z osiągniętych wyników. Każdy sukces naszych uczniów napawa nas dumą.

Gratulujemy wszystkim Wyróżnionym i ich Rodzinom!

Najlepsi uczniowie roku szkolnego 2023/2024

Liceum Ogólnokształcące Nr II

Klasa 1L

wychowawczyni:
Anna Bielicka

Weronika Iwanicka
średnia ocen 4,94

Nikola Owczarek
średnia ocen 4,88

Klasa 1Li

wychowawca:
Marcin Sawicki

Mateusz Pustelnik
średnia ocen 5,06

Gustaw Bajcar
średnia ocen 4,81

Klasa 2LO

wychowawca:
Adam Rembisz

Natalia Zarówna
średnia ocen 5,12

Oliwia Wróbel
średnia ocen 5,06

Jakub Reguła
średnia ocen 5,0

Klasa 2Li

wychowawczyni:
Monika Jaworska

Milena Kołodziejczyk
średnia ocen 5,62

Klaudia Mołdawiak
średnia ocen 5,62

Natalia Domagała
średnia ocen 5,42

Laura Kurzawa
średnia ocen 4,93

Klasa 3LO

wychowawczyni:
Elżbieta Hańczaruk

Aleksandra Michalak
średnia ocen 5,0

Oliwia Piech
średnia ocen 5,0

Maja Ziemiańska
średnia ocen 5,0

Aleksandra Piotrowska
średnia ocen 4,88

Kevin Racławski
średnia ocen 4,8

Technikum Nr 1

Klasa 1GP

wychowawczyni:
Joanna Danik-Kruk

Michał Konefał
średnia ocen 4,79

Klasa 1RM

wychowawca:
Sebastian Sobczak

Kamil Ignatowicz
średnia ocen 5,18

Krystian Miela
średnia ocen 5,14

Tymon Szkudlarek
średnia ocen 5,09

Amelia Mańka
średnia ocen 5,0

Klasa 1GH

wychowawczyni:
Marzena Królicka

Daria Jakubowska
średnia ocen 4,83

Klasa 2H

wychowawczyni:
Małgorzata Brzuchacz

Nina Solarczyk
średnia ocen 4,91

Klasa 3GP

wychowawczyni:
Wioletta Maciejewicz-Guź

Barbara Lubkiewicz
średnia ocen 5,83

Zofia Druć
średnia ocen 5,61

Julia Rostalska
średnia ocen 5,0

Nataniel Tatol
średnia ocen 5,84

Klasa 3RM

wychowawczyni:
Elżbieta Orda

Kacper Dębicki
średnia ocen 5,0

Klasa 3G

wychowawczyni:
Ewa Górnicka

Aleksandra Fedyna
średnia ocen 5,37

Klasa 4GP

wychowawczyni:
Monika Grzybowska

Szymon Paras
średnia ocen 4,78

Klasa 4M

wychowawczyni:
Magdalena Dorociak

Paweł Góźdź
średnia ocen 4,76

Klasa 4R

wychowawczyni:
Małgorzata Słabicka-Kędra

Dagmara Maksymiszyn
średnia ocen 4,83

Amelia Adamczyk
średnia ocen 4,76

Julia Rydzyk
średnia ocen 4,76

Klasa 4GH

wychowawczyni:
Maria Bednarczyk

Zuzanna Podlaha
średnia ocen 5,37

Aurelia Stupeń
średnia ocen 5,37

Zuzanna Wróblewska
średnia ocen 4,94

Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1

Klasa 1BS

wychowawczyni:
Monika Kordiaczyńska

Weronika Pluta
średnia ocen 4,75

Klasa 2BR

wychowawczyni:
Magdalena Chorąży

Kamil Tyszecki
średnia ocen 4,77

100% frekwencji

Nikola Owczarek
klasa 1L

Fabian Witkowski
klasa 1LO

Wyniki współzawodnictwa

Współzawodnictwo indywidualne w pionie klas liceum

Milena Kołodziejczyk kl. 2Li – średnia 5,62 – wpis do Złotej Księgi

Klaudia Mołdawiak kl. 2Li – średnia 5,62 – wpis do Złotej Księgi

Natalia Domagała kl. 2Li – średnia 5,42

Współzawodnictwo indywidualne w pionie klas technikum

Barbara Lubkiewicz kl. 3GP – średnia 5,83 – wpis do Złotej Księgi

Zofia Druć kl. 3GP – średnia 5,61

Aleksandra Fedyna kl. 3G – średnia 5,37

Współzawodnictwo indywidualne w pionie klas branżowej szkoły

Kamil Tyszecki kl. 2BR – średnia 4,77 – wpis do Złotej Księgi

Weronika Pluta klasa 1BS – średnia 4,75

Skip to content