06/03/2018

I Gala Talentów

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie serdecznie zaprasza do udziału w I Oławskiej Gali Talentów „Otwórz Oko i Pokaż Nam Swój Talent Sportowy”, która odbędzie się w dniu 21 marca 2018 r. o godz. 9.00, w hali sportowej Powiatowego Centrum Edukacyjno – Rewalidacyjnego przy ulicy J. Iwaszkiewicza 9A w Oławie.

28471952_2077791065579354_5230293379859458275_n

Cele główne projektu to:

 • promowanie uczniów szczególnie uzdolnionych, wspieranie w rozwijaniu ich talentów, pasji i zainteresowań,
 • aktywne zagospodarowanie wolnego czasu poprzez promowanie różnych form aktywności: fizycznej, umysłowej i społecznej,
 • rozwijanie umiejętności i kompetencji kluczowych dla osiągania życiowego sukcesu,
 • podniesienie atrakcyjności szkół powiatu oławskiego,
 • zachęcanie uczniów do udziału w zawodach sportowych, konkursach czy olimpiadach.

Ponadto naszym celem jest wyłonienie talentów w sporcie, promowanie uczniów osiągających wyniki w różnych dyscyplinach kultury fizycznej, upowszechnianie zdrowego stylu życia, wzmacnianie postaw prozdrowotny poprzez prezentację potraw dla sportowców. Ważne dla nas są rozwijanie kreatywności, zachęcanie społeczności lokalnej do aktywności, prezentowanie ciekawych pomysłów na spędzanie wolnego czasu, wspieranie rozwoju intelektualnego, umożliwienie odnoszenia sukcesu i rozwijanie współpracy między szkołami.

 

Program Gali:

 9.00 – Powitanie gości

9.15 – Inauguracja konkursów:

Konkurs na pozaszkolną dyscyplinę sportową

Konkurs na przekąskę dla sportowca

Quiz sportowy

10.30 – Dyskusja panelowa „Otwórz oko i pokaż nam swój talent sportowy”

z udziałem zaproszonych gości

11.15– Przerwa kawowa

11.30- Rozstrzygnięcie konkurów i wręczenie nagród

12.00 – Zakończenie Gali

 

Regulamin I Oławskiej Gali Talentów

 1. Oławska Gala Talentów to przedsięwzięcie organizowane przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie mające na celu promocję uzdolnionej młodzieży w pozaszkolnych dyscyplinach sportu.
 2. Oławska Gala Talentów jest organizowana jako przegląd talentów uzdolnionej młodzieży, nominowanych podczas eliminacji szkolnych na wszystkich poziomach edukacji.
 3. Oławska Gala Talentów odbędzie się w dniu 21 marca 2018 r. o godz. 9.00 w Powiatowym Centrum Edukacyjno – Rewalidacyjnym przy ulicy
 4. Iwaszkiewicza 9A w Oławie.
 5. Szkoła zgłasza do udziału w gali do 3 przedstawicieli, którzy są utalentowani oraz realizują ciekawe zainteresowania sportowe.
 6. Zgłoszenia uczestnika do Oławskiej Gali Talentów dokonuje się w terminie do 28 lutego 2018 r. na adres mailowy: arturagnieszka@poczta.onet.pl.
 7. Każdy uczestnik wystąpi podczas gali z prezentacją wybranej dyscypliny. Czas prezentacji wynosi około 3 min. Wymagania techniczne dotyczące wystąpienia prosimy przesłać wraz ze zgłoszeniem. W przypadku prezentacji multimedialnej prosimy o dostarczenie materiałów do organizatora do 09 marca 2018 r.
 8. Jury wyłoni laureatów Gali. Każdy z głosujących dysponuje jednym głosem. Wybierając nominowanych jury będzie brało pod uwagę: ogólne wrażenie artystyczne, oryginalność, nietuzinkowość zainteresowań, pasji i talentów, profesjonalizm.
 9. Jury wyłoni laureatów i wręczy nagrody podczas Gali.
 10. W sytuacjach wątpliwych głos decydujący posiada przewodniczący jury.

Pytania prosimy kierować do organizatorów Gali:

Agnieszka Kuczmowska 668160121

Agnieszka Szawan-Paras 600496203

Biuletyn Informacji Publicznej