CKZiU brązowym medalistą Finału Dolnego Śląska w Piłce Ręcznej Chłopców

CKZiU brązowym medalistą  Finału Dolnego Śląska w Piłce Ręcznej Chłopców

Mistrz powiatu oławskiego w piłce ręcznej, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie, rozegrał bardzo dobry turniej w Finale Dolnego Śląska, który 24 kwietnia w Głogowie zgromadził 4 najlepsze drużyny w województwie. W drodze do finału, CKZiU po zwycięstwie w mistrzostwach naszego powiatu wygrało turniej międzypowiatowy w Obornikach Śląskich, a następnie finał strefy wrocławskiej rozegrany 19 kwietnia we Wrocławiu.

W turnieju finałowym w wyniku losowania spotkaliśmy się z drużyną gospodarzy z Głogowa. W półfinałowej potyczce po bardzo wyrównanym i emocjonującym meczu nasza drużyna uległa nieznacznie ZS Głogów (późniejszym zwycięzcą turnieju) w stosunku 13:14. W meczu o III miejsce zdecydowanie pokonaliśmy ZS Bolesławiec 22:14. Mecz o I m wygrało ZS Głogów przed ZS Świdnica. Najlepszym zawodnikiem całego turnieju został uznany zawodnik oławskiego Centrum –  Kacper Gębski. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Kacper Gębski (k), Filip Burzawa, Szymon Tkacz, Kacper Kowalski, Karol Zakonek, Jakub Kordek, Mateusz Mossoń, Bartosz Lubecki, Dorian Chmieluk.

Opiekunem drużyny był Andrzej Biela.

Gratulujemy!

Skip to content