Nasi Wicemistrzami!

Nasi Wicemistrzami!

31 stycznia na hali OCKF odbyły się zawody w piłce nożnej halowej chłopców. W zawodach brały udział wszystkie cztery szkoły ponadpodstawowe naszego Powiatu. Nasi piłkarze po bardzo wyrównanej i zaciętej rywalizacji, szczególnie z uczniami LO, zajęli II miejsce ustępując wygranym jedynie różnicą bramek. W bezpośrednim meczu tych drużyn padł remis. Naszą szkołę reprezentowali: Bartosz Lubecki, Kacper Urysz, Dawid Paluszczak, Mateusz Mossoń, Krzysztof Moroz, Mikołaj Ptak, Aleksander Wojtyra, Kacper Budzisz. Opiekunem był Sebastian Sobczak.

 

1 lutego 2023 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Oławskiego w piłce siatkowej dziewcząt w której brały udział uczennice wszystkich szkół ponadpodstawowych naszego powiatu. W skład naszej szkoły wchodziły: Zuzanna Frączek (kapitan), Emilia Kasielska, Pola Nędzarek, Wiktoria Wójcicka, Aleksandra Wolarz, Gabriela Pawlak, Magdalena Wódzik, Aleksandra Fedyna, Vanessa Szutran, Zuzanna Wójcik i Aleksandra Kruczek. Opiekunem drużyny był nauczyciel wychowania fizycznego Paweł Nabiałczyk. Nasze uczennice zaprezentowały bardzo dobry poziom swoich umiejętności. Finalnie zajęły II miejsce, odnosząc porażkę jedynie z drużyną z Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Oławie.

 

Skip to content