Konkurs: Zabieram głos w języku obcym

Konkurs: Zabieram głos w języku obcym

25 listopada odbył się konkurs „Zabieram głos w języku obcym” zorganizowany przez Zespół Szkól im. Zjednoczonej Europy w Oławie, objęty patronatem przez Starostwo Powiatowe w Oławie. Konkurs adresowany był do uczniów szkół ponadpodstawowych zlokalizowanych na terenie Powiatu Oławskiego i obejmował jeden etap. Przedmiotem konkursu było napisanie pracy pisemnej w języku obcym na zadany przez organizatora temat o długości 300 – 350 słów. W konkursie wzięło udział 16 uczniów z naszej szkoły, którzy wykazali się kreatywnością, znajomością słownictwa i struktur gramatycznych w języku angielskim, a nad przeprowadzeniem konkurs w naszej szkole czuwała pani Anna Ławniczak.

Ogłoszenie wyników nastąpi 6 grudnia 2022. Trzymamy kciuki!!!

Skip to content