Dzień Otwarty w CKZiU

Dzień Otwarty w CKZiU

Od wielu lat dzień, w którym spotykaliśmy się z uczniami ostatnich klas gimnazjów i szkół podstawowych, był ogromnym wydarzeniem, szkolnym świętem. W jego organizację angażowała się cała społeczność szkolna. Była to okazja do zaprezentowania naszych działań, sukcesów i pokazania szkoły. Niestety w tym roku nie mogliśmy spotkać się z ósmoklasistami w miejscu, w którym uczymy się i pracujemy. Minione miesiące to czas zdalnej nauki i ograniczeń w życiu społecznym. Zmusiło nas to do podjęcia nietypowych działań i niestandardowego podejścia do Dnia Otwartego. Znaleźliśmy jednak sposób, aby dotrzeć do przyszłych pierwszoklasistów.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni zorganizowaliśmy szereg spotkań online, podczas których zaprezentowaliśmy ofertę edukacyjną na rok szkolny 2021/2022 i opowiedzieliśmy o naszej szkole. Z naszego zaproszenia skorzystało 18 szkół podstawowych, a ich uczniowie uczestniczyli
w 22 spotkaniach w przestrzeni wirtualnej.

Dziękujemy Szkołom za włączenie się w ten projekt, Ósmoklasistom za ciepłe przyjęcie i wiele inspirujących pytań. Wierzymy, że z częścią z Was spotkamy się we wrześniu podczas apelu rozpoczynającego kolejny rok szkolny.

Nie zakończyliśmy jeszcze naszej akcji promocyjnej. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej i śledzenia informacji pojawiających się w zakładce „KANDYDAT”. Zaglądajcie także na nasz profil facebookowy.

Wkrótce przekażemy szkołom materiały informacyjne dla rodziców, by mogli oni wspomóc swoje dzieci w podjęciu tak ważnej decyzji, jaką jest wybór nowej szkoły.

 

Dzień Otwarty 2021

Kandydat

 

Skip to content