Dni Otwarte w CKZiU

Dni Otwarte w CKZiU

Serdecznie zapraszamy uczniów klas trzecich gimnazjów oraz klas ósmych szkół podstawowych wraz z rodzicami na Dzień Otwarty 2019, który odbędzie się 22 maja 2019 roku, w godzinach od 14.00 do 19.00.

Aktywna orientacja zawodowa jest najlepszym sposobem, by osiągnąć sukces. W tym dniu zaprezentujemy kierunki kształcenia, ciekawe działania, sukcesy oraz osiągnięcia uczniów i nauczycieli w naszej szkole. Uczniowie odwiedzając naszą szkołę, zdobędą informacje związane m.in. ze światem reklamy, marketingiem, grafiką komputerową, mediami i edukacją filmową, zdrowym odżywianiem, działaniami z zakresu służb mundurowych.
Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące oferty szkoły, będzie okazja spotkania się i porozmawiania z nauczycielami i dyrekcją.
„Nie szukaj niewiadomej, Twoja szkoła w zasięgu wzroku”

Skip to content