Konkurs Geo-Planeta – wyniki

Konkurs Geo-Planeta – wyniki

19 lutego 2019r. odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników Ogólnopolskiego Konkursu Geo-Planeta organizowanego przez Wydział Geografii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Stowarzyszenie Upowszechnienia Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie.

Konkurs miał na celu szerzenie wśród młodzieży wiedzy z zakresu geografii, przyrody oraz miejscu i znaczeniu Polski na świecie (zarówno w aspekcie gospodarczym, jak też terytorialnym). Z naszej szkoły wzięło w nim udział 46 uczniów. Test został przeprowadzony 21 listopada 2018 roku, ale wyniki otrzymaliśmy w zeszłym tygodniu.

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom a trzech najlepszych uczniów z naszej szkoły dodatkowo zostało nagrodzonych książkami i są to: Gabriela Tomanowska (I miejsce w szkole), Wiktoria Gawron (II miejsce), Michał Mossoń (III miejsce). Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Szkolni koordynatorzy Eliza Golańska i Agnieszka Kuczmowska

Skip to content