Hotelarki z naszej szkoły w etapie centralnym XI Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej!

Hotelarki z naszej szkoły w etapie centralnym XI Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej!
Aleksandra Michniewicz z II H oraz Natalia Krauza z III H zakwalifikowały się do etapu centralnego XI Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej, który odbędzie się w kwietniu w Kołobrzegu.
 
Nie było łatwo: nasze uczennice musiały pokonać przeszło 300 uczestników etapu okręgowego z całego kraju. Eliminacje okręgowe odbyły się 04 stycznia 2019 w Jeleniej Górze, opiekę sprawowała pani J.Ambrozik-Haba. Uczennice wcześniej brały udział w Dolnośląskich Potyczkach Hotelarskich w Wałbrzychu. Finał olimpiady będzie obejmował test wiedzy hotelarskiej, praktyczną obsługę gościa w recepcji w języku obcym oraz obsługę konsumenta w restauracji. Udział w finale skutkuje zwolnieniem uczennic z części pisemnych egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie.
Dziewczyny już zaczęły przygotowania pod okiem nauczycieli: hotelarstwo- B.Muller, obsługa konsumenta- M.Bednarczyk, język angielski – A.Dylewska i A.Marszałek.
Gratulujemy!!!
Skip to content